Kosmetický salon

777749551
Novinka OXYjet + Led active

NOVINKA - OXYjet + Led active

Jedná se o dvě samostatné procedury - kyslíková a fotorejuvenace. Garantem projektu Led active je Prof. MUDr.Petr Arenberger, DrSc, MBA. Přednosta kliniky FN KV. Je jedním z největších evropských kapacit v oblasti dermatologie. Nabízíme kombinaci dvou typů kosmetického ošetření. U tohoto procesu je nejdůležitější, aby všechny výživné a hojivé preparáty, pronikly co nejhlouběji do pokožky. Tam mají možnost rozvinout své účinky po delší dobu a tudíž je efekt trvalejší. Jak ale ošetřit krk a dekolt? Neinvazivní a bezpečná je metoda pulzním tlakem kyslíku (Oxyjet STAR) a fototerapií kolagenovou lampou (Led active). Stárnutí znamená úbytek sítě kolagenových vláken, nedostatečné zásobování živinami a přirozený proces stárnutí. Aplikace zlepšuje proces prorůstání cévek krevního a lymfatického oběhu, zvýšenou tvorbu kolagenu a elastinu. Pokožka získává lepší vzhled a zpomaluje se proces stárnutí. Pravidelnost je velmi důležitá. Jde o postupné navozování změn.

 • omlazení pleti
 • biostimulační, protiánětlivé a analgetické účinky
 • posílení buněčného metabolismu
 • zvýšení cirkulace krve, zlepšení okysličení tkáně
 • odolnost vůči infekcím
 • zvýšení cirkulace lymfy, rychlé vstřebávání edémů
 • Postup ošetření :
  1. Odlíčení pleťovým mlékem a tonikem
  2. Očištění pleti pomocí pěnové, vibrační hlavice, přes kterou proudí kyslík a červené nebo modré světlo
  3. Nanesení výživného séra kyslíkovou pistolkou na obličej, krk a dekolt
  4. Zapracování tlakem kyslíku ny obličeji, krku a dekoltu
  5. Zapracování do hloubky pokožky a dezinfikce kyslíkem
  6. Přiložení zlaté masky na obličej, krk a dekolt. Tento speciální druh masky má protivráskové a liftingové ůčinky. U mladší pleti se používá hydratační typ. Průnik do pokožky je 98%
  7. 20 minut fototerapie, kdy červeným, případně infračerveným světlem se účinné látky se dostávají do větší hloubky
  8. Zapudrování 100%-ním hedvábím

  Dvojnásobné zapracování pleti prospívá, protože na krku a dekoltu chybí tukové buňky, které jsou na obličeji. Tudíž je stárnutí znát daleko dříve a pomoc je problematická. Kontraindikace : onkologické a horečnaté stavy.

  Novinky

  Více...

  TOPlist